Dazzle øredobber i 925 forgylt sølv med hengende zirkonia. Kommer også i rhodinert, samt i smykke, ring og armbånd. Et moderne uttrykk med tidløs eleganse – perfekt både til hverdags og fest.
H: 37 mm
B:2 mm
kr 1299,-
Velkommen til vår nettbutikk med smykker, ringer, armlenker, anheng og ørepynt fra Pan Jewelry. Pan Jewelry er en moderne merkevare for deg som elsker smykker. I kolleksjonen finner du både de klassiske smykkene, trendsmykkene som varierer fra sesong til sesong med flere nyheter i året og de mer elegante smykkene. Smykkene er i sølv, forgylt sølv eller gull.
Vi har alltid gratis frakt over 1000,- fra vår nettbutikk (89,- i fast fraktpris på bestillinger under 1000,-)
På enkelte ringmodeller vil det være et tillegg for ringer i størrelse fra 60 og oppover. Vi gjør da jobben gratis, men har en kostpris på 250,-/500,- for å dekke inn ekstra sølv/gull. *Forutsatt at ringen er mulig å regulere til ønsket størrelse




