Bestillingsfrister og åpningstider Julen 2025

Dulong – Annelo armbånd i 18k gult gull med diamanter og Tahitiperler

Anello armbåndet er en markant komposition av store, mørke Tahiti-perler, viklet på en tråd av 18k gult gull. 60 brilliantslipte diamanter, i alt 0,34 ct., F/G, VS2, Ex. Cut., er nedstukket på begge sider av gullringen i midten av armbåndet, med en silkemyk, matt overflate.

Med Dulongs signaturlås og armbåndets større semi-barokke Tahiti perler, er armbåndet designet til å skille seg ut. Det varme gullet og de sjeldne perlene møtes i perfekt harmoni og skaper et raffineret uttrykk, som naturlig fanger blikket.

Hvert armbånd er unikt, med perler nøye utvalgt av Marianne Dulong for at danne en harmonisk fargepalett, hvor små varianter i perlernes toner smelter sammen i et balansert uttrykk.

Tahiti perler skapes over mange år i Tahiti østers, og er kjent som “Nattens Dronning”, da de har en evne til å lyse opp selv i mørket. De består av tusenvis av naturlige lag perlemor, som skaper en enestående dybde, hvor deres mørke glød og evig foranderlige fargespill avspeiler deres omgivelser. 

DIMENSJONER
Lengde: Se størrelsesguide i bildekarusell
Alle perler og edelstener er naturlige – former, farger og størrelser kan derfor variere.

NB: 2-6 ukers leveringstid på dette armbåndet

kr 220800,-

Varenummer: 36414A5069 Kategori:

Dulong Fine Jewelry har siden 2005 skapt kolleksjoner av øreringer, armbånd, halssmykker og vedheng i de fineste materialer, som 18 K gull, perler og diamanter. Smykkefirmaet ble startet som et unikt partnerskap mellom Marianne Dulong, juveler, og Anja Camilla Alajdi, designer og anerkjent stylist. Dulong Fine Jewelry er i dag et av de mest eksklusive smykkemerkene i Danmark med fokus på kompromissløst håndverk. Balansen mellom smykkenes klassiske, rå og glamorøse karakter tiltaler den stilsikre kvinnen, som gjerne skiller seg ut fra mengden og som ikke går på kompromiss med hverken kvalitet eller eksklusivitet. Vi har alltid gratis frakt over 1000,- fra vår nettbutikk (89,- i fast fraktpris på bestillinger under 1000,-) På enkelte ringmodeller vil det være et tillegg for ringer i størrelse fra 61 og oppover. Vi gjør da jobben gratis, men har en kostpris på 250,-/500,- for å dekke inn ekstra sølv/gull. *Forutsatt at ringen er mulig å regulere til ønsket størrelse

Del dette produktet med venner

Julen 2025

Bestillingsfrister
For å være sikker på at du mottar pakken i tide anbefaler vi å være tidlig ute. Frist for bestilling av ordinære sendinger er 18.12. 2025 kl 10:00.
Siste uken før jul sender vi gratis ekspress over natt frem til og med 22.12 ved kjøp over 9000,- Vi kan selvfølgelig også sende ekspress over natten ved lavere beløp mot tillegg.

Frakt og levering
Vi sender fraktfritt i Norge ved kjøp over 1000,- (79,- i frakt for varer under 1000,-) 

Utvidet bytte/returrett på årets julegaver
Utvidet bytte/returrett til 10. januar 2026, på alle gaver som er kjøpt fra og med 15. november 2025.
Vi gjør oppmerksom på at gaven må være ubrukt og i originalemballasjen.

Åpningstider i julen

Søndagsåpent:
7.desember: 14-18
14. desember: 14-18
21. desember: 14-18

Juleåpent:
Uke 51, mandag-fredag: 10-19
Lørdag 20.desember: 10-17
Man og tirs 22.og 23. desember: 10-19
Julaften: 9-12

Første og andre juledag: Stengt
Lørdag 27. desember: 10-17

29.og 30. desember: 10-18
Nyttårsaften: 10-15
Første nyttårsdag: Stengt