Georg Jensen – Forgylt toppstjerne, liten
Du vil knapt finne et mer ikonisk ornament enn toppstjernen i Georg Jensens julekolleksjon. Den gullbelagte TOP STAR er bokstavelig talt kronen på verket på ethvert juletre, og selve symbolet på familiehygge og samhørighet. TOP STAR kommer med en spiralholder som du kan bruke til å feste stjernen øverst på treet, og den kommer også med et rødt bånd som du kan bruke til å henge opp stjernen på en gren dersom du heller vil det.
kr 539
Velkommen til vår nettbutikk med Living fra Georg Jensen. Designervarer/gaveartikler til gode priser og vi har gratis frakt over kr 500,- (kr49,- i fast fraktpris under 500,-) Georg Jensen er et dansk designfirma som ble grunnlagt i 1904 av sølvsmeden med samme navn. Kjent for sine produkter av høy kvalitet designet av kjente formgivere som Arne Jacobsen, Sigvard Bernadotte, Henning Koppel og Maria Berntsen. I sortimentet - interiørdetaljer som skåler, bestikk, tekanner og lysestaker og ikke minst smykker i gull og sølv, samt sveitsiske håndlagede klokker. Georg Jensen er et merke som er kjent over hele verden for sitt rene klassiske design.
Vi tilbyr midlertidig som følge av smittesituasjonen i Norge -15% på alle ordinære varer. Som medlem i kundeklubben får du normalt 10% rabatt på alle ordinære priser, og rabattkoden du får tilsendt på e-post kan du bruke så mange ganger du vil.
Du vil også motta informasjon om nyheter, aktiviteter og tilbud hos oss, men ikke ofte.
Storgt. 74,
2609 Lillehammer
Telefon: 61 25 03 36
E-post: post@frisenberg.no
Mandag til fredag 10:00 – 18:00
Lørdag 10:00 – 18:00
Døgnåpen netthandel!
Hos oss handler du trygt med Klarna
Gullsmed J. Frisenberg er godkjent mesterbedrift.
Medlem av Norges Gullsmedforbund og godkjent taksør.