Vega-ringen i 18 karat gult gull med tahitiperle er laget med Dulongs karakteristiske børstede overflate i en skulpturell bølgende bevegelse som elegant omslutter fingeren.
Den mørke tahitiperlen gir designet en naturlig dybde som harmonerer med den myke teksturen på gulloverflaten, og skaper en illusjon av flytende bevegelse. Det børstede gullet kaster et varmt lys mot huden, og fremhever perlens gåtefulle glød med en subtil og strålende kontrast.
Tahiti-perler, som er dannet over mange år i østers fra Tahiti, er kjent som «Nattens dronning» på grunn av deres evne til å gløde selv i mørket. De er bygd opp av tusenvis av naturlige lag med perlemor, noe som skaper en unik dybde, hvor deres mørke glød og stadig skiftende fargespill reflekterer omgivelsene. De fremhever sine naturlige egenskaper med en myk glød og et snev av lys når de bæres tett inntil huden.
Vega-ringen med tahitiperle er et ikon for eleganse og raffinement, skapt for å bli båret og elsket i generasjoner – et smykke fullt av karakter og minner.
Kommer i str. 47-59, hvorav noen av størrelsene har en leveringstid på 2-6 uker
Ønsker du en større størrelse? Legg inn str. 59 i handlekurven, og skriv i kommentarfeltet ved kassen hvilken størrelse du ønsker (maks 4 str. opp), så kan vi regulere ringen på eget verksted. Merk at det tilkommer en kostpris på jobben.
kr 44900,-
Dulong Fine Jewelry har siden 2005 skapt kolleksjoner av øreringer, armbånd, halssmykker og vedheng i de fineste materialer, som 18 K gull, perler og diamanter. Smykkefirmaet ble startet som et unikt partnerskap mellom Marianne Dulong, juveler, og Anja Camilla Alajdi, designer og anerkjent stylist. Dulong Fine Jewelry er i dag et av de mest eksklusive smykkemerkene i Danmark med fokus på kompromissløst håndverk. Balansen mellom smykkenes klassiske, rå og glamorøse karakter tiltaler den stilsikre kvinnen, som gjerne skiller seg ut fra mengden og som ikke går på kompromiss med hverken kvalitet eller eksklusivitet. Vi har alltid gratis frakt over 1000,- fra vår nettbutikk (89,- i fast fraktpris på bestillinger under 1000,-) På enkelte ringmodeller vil det være et tillegg for ringer i størrelse fra 61 og oppover. Vi gjør da jobben gratis, men har en kostpris på 250,-/500,- for å dekke inn ekstra sølv/gull. *Forutsatt at ringen er mulig å regulere til ønsket størrelse