Så iøynefallende og skulpturelt som man får det.
Mercy halsringen er et uttrykksfullt statementsmykke med en myk og kurvet design som gir den en uventet følelse av letthet.
De myke kurvene i halsringen er nøye designet for å føye seg etter konturene til brukeren. Og selv om materialet er solid og ikke beveger seg med brukeren, føles den aldri begrensende på noen måte.
B: 10 mm. M (circ.) 43,5 cm
Åpning 7,7 cm
Velkommen til vår nettbutikk med Georg Jensen smykker der vi har et stort utvalg av ringer, anheng, kjeder, ørepynt og armlenker. Vi har alltid gratis frakt over 900,- fra vår nettbutikk (79,- i fast fraktpris på bestillinger under 900,-).
På enkelte ringmodeller vil det være et tillegg for ringer i størrelse fra 61 og oppover. Vi gjør da jobben gratis, men har en kostpris på 250,-/500,- for å dekke inn ekstra sølv/gull. *Forutsatt at ringen er mulig å regulere til ønsket størrelse
Georg Jensen er et dansk designfirma som ble grunnlagt i 1904 av sølvsmeden med samme navn. Kjent for sine produkter av høy kvalitet designet av kjente formgivere som Arne Jacobsen, Sigvard Bernadotte, Henning Koppel og Maria Berntsen. I sortimentet - interiørdetaljer som skåler, bestikk, tekanner og lysestaker og ikke minst smykker i gull og sølv, samt sveitsiske håndlagede klokker. Georg Jensen er et merke som er kjent over hele verden for sitt rene klassiske design.